Wednesday, July 2, 2014

Nature trip.

Jako každé letní prázdniny zapomínám, který je dnes vlastně den, válím se, vařím, nakupuju. Včera jsme grilovali, což znamenalo totální přežrání vším možným a návrat v pozdních hodinách zrovna moc neseděl na ranní vstávání. Potřebovala jsem si totiž vyzvednout vysvědčení (to mě potěšilo v jisté míře). Asi až moc přetěšená jsem si nakrájela chleba i s prstem (to mě nepotěšilo ani trochu). Každopádně v neděli hned po návratu z Itálie jsme byly s mamkou sbírat bylinky a jahody v okolí a tak vznikla většina fotek co vidíte až na pár, které jsem fotila asi dva týdny zpátky. Rozhodně jsem ráda, že bydlím tam kde bydlím. Všechnu přírodu máme blízko a to je právě něco co je mi blízké. Nejradši si ležím v trávě a občas přemýšlím jaký je to pocit opustit město.


20 comments:

 1. Péťo to jsou přenádherné fotky, musím přiznat, že je mi z nich nádherně a zároveň smutno, přece jen Plzeň je docela velké město a sice bydlím v části, kde je do přírody blízko, ale nikdy se nestane, že bych tam byla takhle krásně sama, neobklopená lidmi :)
  Buď ráda za to, kde bydlíš (vím že jseš, tak buď ještě víc :D), je to nádhera, hned bych jela za Tebou :)

  ReplyDelete
 2. Výlety do prírody sú super, dvojitá dúha tiež :3
  Taká prázdninová atmosféra z toho srší ^-^

  ReplyDelete
 3. Nádherné fotky :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Skvelé fotky, také výlety do prírody zbožňujem aj ja :)

  ReplyDelete
 5. Krásne fotky! Ja bývam na dedine, čiže mám prírody dosť a som v nej veľmi rada. Veď akurát sme sa vrátili z lesa. Len nemáme taký vzťah k bylinkám. Nezbierame ich. To ma trošku mrzí...

  ReplyDelete
 6. krásný fotky :) já jsem sice už od mala vyrůstala ve městě a městský život mám ráda, ale je pravda, že vypadnout někdy do přírody, poslouchat to krásné ticho, nepotkávat žádné lid a na nic moc nemyslet, je prostě krása :)

  ReplyDelete
 7. Úžasné fotky!!! :) Moc se ti povedly! ♥

  ReplyDelete
 8. Milujem tvoje fotky vždy sú také užasne :3


  http://onlyonespring.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 9. Jé to jsou skvělý fotky! Já jsem mega městský člověk, ale tím, jak máme v Kroměříži dva velikánské parky, tak mám k přírodě tak nějak blíž, takže taky ráda podnikám takové výlety :)

  ReplyDelete
 10. Západ slnka je nádherny <33

  ReplyDelete
 11. Fíííha, riadne krásne fotky! Úplne ti závidím tn blízky kontakt s prírodou :) Ja síce mám svoju obľúbenú lúku asi 10 minút peši od domu, ale aj tak jj pociťujem nedostatok... Krásne fotky :)

  ReplyDelete
 12. Tobě to vždycky všude tak sluší:D:)

  ReplyDelete
 13. Krásne fotky,aj ja strašne rada fotim takto prírodu :)
  jankablog4.blogspot.sk

  ReplyDelete
 14. To je krása, Peťul ! :-)) užívaj si to <33

  ReplyDelete
 15. to jsou krásné fotky a ty taky!

  ReplyDelete
 16. krásné fotky :)

  http://stripes-and-beautifu.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 17. závidím Ti tak krásné okolí :) já vyrostla v šíleně průmyslovém kraji, vedle domu jen elektrárna, rychlostní silnice a doly :/

  ReplyDelete

thank you so much for your opinion.