Wednesday, May 21, 2014

Meet us.

Dlouho se tady nic neobjevilo, vypadá to tak, že blog je pro mě tak trochu postradatelný stejně tak jako pro vás (nikdo se za tu dobu ani nezeptal :D). Je to díky tomu, že od nedělního večera tady máme Francouze a tak jezdíme na různé místa a užíváme si volných, společných večerů. Pondělí bylo ve znamení Zlína a večerního posezení. V úterý jsme navštívili Brno, strávily perfektní den a dneska ráno už jsem byla jen ráda, že se táhnu. Trávili jsme ho u nás ve městě a neskutečně se pekli v tohle počasí. Myslím si, že je to další týden, který nám hodně dal a určitě si ho budeme pamatovat. Následuje další nespočet momentek z oběda ve Zlíně, z vily Tugendhat, selfies a tak jak je to obvyklé.


20 comments:

 1. fotky zase krásné! <3

  ReplyDelete
 2. Možná proto, že čtyři dny není moc dlouho!:D Nebo mi to tak jen přijde, když kolikrát měsíc nenapíšu. A od tebe mám články na bloggeru pořád:))
  Fotky maj moc pěknou atmosféru a slečna na předpředposlední fotce :D je nádherná!♥

  ReplyDelete
 3. Anonymous18:00

  přijde mi hrozně neuctivé se takhle fotit v kostele

  ReplyDelete
  Replies
  1. Anonymous18:12

   Ano, musím souhlasit. Jsou mista, kde byste jsi tyhle pubertacke výlevy mohli odpustit...

   Delete
  2. Anonymous20:17

   také si myslím, že to je velmi nevhodné

   Delete
  3. Ja to chápu, ale treba někteří z nas jsou i věřící a berou to jako pamatenci fotku, protože to v tom kostele bylo hezke a líbilo se nam tam a vubec nejsme k temhle místům neuctivi, prave naopak :) na fotce přece neni nic špatného, horsi je zo co si myslis nebo říkáš ne? :)

   Delete
  4. Anonymous18:04

   jojo, pripada me ze neverici to berou mnohem vaznejc nez verici ty kostely:p je to krasny vzacny misto, ale udelat si tam jednu pratelskou foto-co je na tom spatnyho:) je to jen budova postavena lidmama,)

   Delete
  5. Anonymous11:29

   "lidmama"? Bože, moje oči! :D

   Delete
  6. S tím jsi mě teda docela zklamala. Sama nejsem věřící, ale přijde mi to dost neuctivé. Ale jasně dneska selfie vždy a všude...Pokud se ti ten kostel teda líbil a chtěla jsi památku, máš si to místo vyfotit samotné a ne tomu věnovat 1/8 fotky ;)

   Delete
  7. Jasne to záleží dost na postoji, preferencích člověka me treba přijde zase divne fotit se ma jiných místech a chápu, ze vam se tohle nezdá. Samozřejmě mam i jiné fotky, tohle jsou takove ty kde jsou lidi, vzpomínkové :)

   Delete
 4. Krásne fotky, museli to byť úžasné dni :-).
  The city of fashion

  ReplyDelete
 5. To máte super! Musí to být opravdu dobrá zkušenost:)

  ReplyDelete
 6. nám francouzi před týdnem odjeli, taky jsme je meli z Provence, z Avignonu a kdyz jsme u nich byli, tak jsme tam byli ve stejnou dobu jako by a navstevovali stejna mista,. skoda, ze jsme se nepotkali :/ . měla jsi štěstí na francouzku, co je u tebe? :)

  ReplyDelete
 7. fotky sú moc pekné, vôbec si nemyslím, že je neúctivé fotiť sa v kostole,chodím na kresťanskú školu a keď máme u nás študentov z rôznych krajín fotia sa v našom kostole a nik im no nevyčíta. :) kostol nevyzerá všade rovnako a je to pre zahraničných niečo iné, ako pamiatka, ktorú chcú mať odfotenú. :)

  ReplyDelete
 8. Nádherné fotky <3 palacinky s vanilkovou zmrzlinou by som si dala :D

  ReplyDelete
 9. Ja to tiež neberem nejako vážne tú fotku v kostole, veď aj keď príde nejaký turista do kostola ale aj hocikde inde, tak sa vyfotí. Neuctivé by to bolo, keby tam farár hovoril napr kázeň alebo tak... (Len názor):)

  ReplyDelete
 10. Parádní fotky!!! :) ♥

  ReplyDelete
 11. Krásný fotky :) Výměnný zájezd ti závidím, vždycky jsem snila o tom, že u sebe nechám bydlet nějakou holku z Francie nebo Británie :D :)

  ReplyDelete

thank you so much for your opinion.